Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Oficiální distributor pro ČR

Bariérová antikoncepce pro ženy

Účinná, Bezpečná, Bez hormonů

Akce na listopad: Při platbě předem na účet POŠTOVNÉ ZDARMA.

Hledáte nehormonální antikoncepci, která je účinná a bezpečná?

Představujeme Vám FemCap – cervikální pesar. Funguje jako bariérová antikoncepce. Využívá mechanické překážky, která brání kontaktu spermií s vajíčkem, a tím oplodnění. 

FemCap je vyroben z lékařského nealergického silikonu, který je měkký a poddajný. Dá se snadno zmáčknout a vložit do pochvy. Nasazuje se na děložní čípek v pochvě a je opakovatelně použitelný.

FemCap se vyrábí ve 3 velikostech a každá žena je sama schopna určit pro sebe vhodnou velikost. Ta se odvíjí od průměru čípku, který ovlivňuje prodělané těhotenství a porod. Jakou zvolit velikost?

Antikoncepční účinnost samotného FemCapu je 96%. Pro zvýšení účinnosti lze kombinovat se spermicidem - Contragel Green, který se aplikuje především do žlábku FemCapu. Při použití se spermicidem se účinnost zvyšuje až na 98%.

FemCap a Contragel green můžete zakoupit zde.

Pro ženu je výběr antikoncepce jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v jejím životě. FemCap – pesar umožňuje získat ženám větší kontrolu nad svým sexuálním životem a umožňuje přirozenou kontrolu početí bez hormonálních změn. Je vhodný především pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální antikoncepci ze zdravotních důvodů.

Pro více informací navštivte sekce Co je Famcap a Jak se používá.